Zobacz co u nas słychać

Najnowsze aktalności

Dance Team
Taneczny sukces

Marcin Karpiński i Ewa Polesińska osiągnęli wielki sukces na międzynarodowym turnieju World Masters Innsbruck WDC AL w Austrii . Spośród par z ANGLII, FRANCJI, NIEMIEC, SZWAJCARII i AUSTRII uplasowali się na II miejscu. Pokonali wszystkie pary, oprócz zwycięzców turnieju –

Czytaj dalej »
Najnowsze aktualności
Jarmark Wielkanocny

Jak na jarmark przystało było kolorowo i różnorodnie. Kolejny raz rozstrzygnięto konkurs na świąteczny wypiek i kroszonkę oraz uhonorowano zwycięzców. Kategoria dzieci – technika rytownicza I miejsce zajęła Emilia Kozyra Kategoria dorośli technika oklejanka – I miejsce Maria Maciak technika

FESTYNY, FESTIWALE ...

zawody, koncerty, przedstawienia teatralne, rajdy rowerowe to tylko nieliczne z imprez GMINNEO OŚRODKA KULTURY

TRADYCJE HAFCIARSKIE Z DOBRZENIA WIELKIEGO

W roku 2023 zostały wpisane na Krajową listę niematerialnego dziedzictwa

Ważne komunikaty

Magia Cyrku

15 jubileuszowa edycja Magii Cyrku odbędzie się w dniach 18-19 maja , już teraz proszę sobie zapisać tę datę w kalendarzu.